FAQ

Czy dom pasuje do mojej działki?

Jeśli zastanawiasz się, czy dom będzie pasował do Twojej działki, prześlij na nasz adres mailowy: kontakt@eurekadomy.pl:

  • skan mapy geodezyjnej lub mapę w formacie dxf

  • wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie analizę możliwości usytuowania budynku na działce.

Czy pracownia może dostosować projekt do moich potrzeb?

Dostosowanie projektu może wykonać w ramach adaptacji architekt adaptujący. Sprawdź zakres możliwych zmian w dziale Zmiany w projekcie.

Jeśli myślisz o innych zmianach skontaktuj się z naszym działem projektów indywidualnych biuro@eurekaarchitekci.info

Na jakie zmiany w projekcie pracownia wydaje zgodę?

W dziale Zmiany w projekcie znajdziesz standardowy zakres zmian, na które udzielamy bezpłatnej zgody. Dokument zgody jest dołączany do kompletu dokumentacji. Jeśli podczas adaptacji projektu pojawią się korekty wykraczające poza ustalenia zapisane w dokumencie, dosyłamy jego bezpłatny duplikat uwzględniający nowe modyfikacje.

Jakie technologie budowlane stosowane są w projektach?

Wszystkie projekty w naszej ofercie zaprojektowane są w tradycyjnej i sprawdzonej technologii murowanej z elementami żelbetowymi, wykorzystującej do konstrukcji ścian głównie pustaki ceramiczne lub bloczki silikatowe.

Zmianę technologii budowy może wykonać w ramach adaptacji architekt adaptujący.

Czy istnieją wersje lustrzane projektów ?

Tak, każdy projekt jest dostępny w odbiciu lustrzanym. Zmiana widoku z wersji podstawowej na lustrzaną następuje po kliknięciu ikony „Pokaż wersję lustrzaną” dostępną przy każdym projekcie.

Co zawiera dokumentacja projektowa ?

Sprawdź tutaj

Czy można zapoznać się z dokumentacją projektową przed zakupem ?

Oczywiście. Jeżeli przed zakupem chcesz dokładnie zapoznać się z całą dokumentacją lub masz wątpliwości związane z projektem, możesz odwiedzić naszą pracownię (w Józefowie), gdzie zaprezentujemy egzemplarz pokazowy i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

W jakim terminie realizowane są zamówienia ?

Dostępność projektów podana jest przy każdym projekcie. W celu sprawdzenia konkretnego terminu skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@eurekadomy.pl lub telefonicznie 604-276-954

Jakie są formy płatności ?

Możliwa jest płatność przelewem na konto firmowe wskazane w automatycznej odpowiedzi mailowej po złożeniu zamówienia lub opłata za pobraniem – pieniądze odbiera kurier w momencie przekazania przesyłki.

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższe standardy obsługi. Zaistniały błąd lub niescisłość w karcie projektu nie jest podstawą do roszczeń względem firmy EUREKA MEDIA Sp. z o.o. Jeśli zauważysz błąd w działaniu serwisu lub nieścisłość w publikowanych materiałach, koniecznie prosimy o zgłoszenie, ponieważ ciągle doskonalimy produkty, ofertę, serwis i usługi.